Aman Dua, Desa Aman Puri, Kepong
Jalan Aman, Desa Aman Puri, Kepong, Kuala Lumpur
RM 275,000
3
BT
2
BM
847
kps
RM 325
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Aman Dua
Ground floor corner renovated apartment near by Mcdonalds New priced
𝐀𝐦𝐚𝐧 𝐃𝐮𝐚 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐦𝐞𝐧𝐭 𝐟𝐨𝐫 𝐬𝐚𝐥𝐞
𝐃𝐞𝐬𝐚 𝐀𝐦𝐚𝐧 𝐏𝐮𝐫𝐢 𝐊𝐞𝐩𝐨𝐧𝐠
Aman Dua Apartment for sale
Desa Aman Puri Kepong
( Apartment Opposite MR.DIY)
Walking distance to McDonalds , Desa Aman Business centre, Hong Leong Bank , Mrt station ...
Near by area : Damansara PJ, Kepong , Sungai Buloh, Bandar Sri Damansara..
Built up 847 sq.ft
Renovated: plaster ceiling,kitchen table top
Ground floor
Corner unit
Selling RM 280K - RM 275K
Freehold
Near by own private parking lot .
3 bedrooms and 2 bathrooms
1 Parking lot
016269Daniel Kho 0803
Built up 847 sq.ft
Renovated: plaster ceiling,kitchen table top
Ground floor
Corner unit
Selling RM 280K - RM 275K
Freehold
Near by own private parking lot .
3 bedrooms and 2 bathrooms
1 Parking lot
016269Daniel Kho 0803
#甲洞
#甲洞公寓
Kemudahan bersama
24-hour security
Bus stop
Business centre
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 275,000.
Jalan Aman, Desa Aman Puri, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 847 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.