ETP Meru Industrial Park 3, Kapar

Jalan Korporat 9/ku9, ETP Meru Industrial Park 3, Kapar, Selangor

RM 12,800,000

19,839

kps (lantai)

RM 645

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Semi-D Kilang for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200409051
check-small-f
19,839 kps luas pelan lantai
check-small-f
46,340 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

Corner Etp Meru Industrial Park 3 Semi D Factory

SALE : ETP Meru Industrial Park 3

Semi Detached Factory Corner
Tenure: Freehold
Land area: 46,340.79 sqft
Built up: 19,839.60 sqft
-G floor: 12,988.80 sqft (60'x216.18')
-Mezz floor: 2,283.60 sqft (60'x38.06')
-1st floor: 2,283.60 sqft (60'x38.06')
-2nd floor: 2,283.60 sqft (60'x38.06')
Power supply: 400amp
Eave height: 40ft
Floor loading: 3 ton/m2
15 pax passenger lift

==========================

Selling Price : RM12,800,000

==========================
For more information & viewing arrangement, Kindly contact

Jun Ng
PEA3996
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 12,800,000.
Jalan Korporat 9/ku9, ETP Meru Industrial Park 3, Kapar, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 19,839 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039/1 ]