KAPAR KLANG MEDIUM INDUSTRIAL LAND, Kapar

Kapar Klang , Meru , Kapar Indah , Bukit Raja Klang, Kapar, Selangor

RM 6,209,914

1.62

ekar

RM 88.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Perindustrian for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501364174
check-small-f
1.62 ekar luas tanah
check-small-f
RM 88.00 psf (tanah)

Tentang KAPAR KLANG MEDIUM INDUSTRIAL LAND

Kapar Klang 1Acres- 3 Acres Medium Industry Land For Sale

Industrial Land For Sale
Location : Kapar Industrial Park
===================================
- Land Size : 1.62 Acres 70,567 sqft
- Industrial land
- Medium Industry
- Infra Ready
- Flat Land
- 10 min to Kapar Township

Selling Price : RM88 /sf
-------------------------------------------------------
For Viewing & More details,
Kindly Contact : 0I0-2I5 8879
微信 : FFoo1208
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 6,209,914.
Kapar Klang , Meru , Kapar Indah , Bukit Raja Klang, Kapar, Selangor.
1.62 ekar.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

agency logo