taiping kamunting, Kamunting

Kamunting, Perak

RM 3,136,000

3

ekar

RM 24

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Pertanian for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 27 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501212437
check-small-f
3 ekar luas tanah
check-small-f
RM 24.00 psf (tanah)

Tentang taiping kamunting

Taiping Kamunting Kerian, Freehold Land, Prime Grade

For Sale

Taiping Kamunting/Kerian

Prime Grade Freehold Land

-Land Zone Kerian, Perak.
-Land Area 3 acres / 130,663 sq.ft
-Facing Main Road
-Agriculture title
-Flat Land
-Included Petrol Station Plan

Easy Accessibility:-
-4 mins to Taiping Utara Toll Plaza
-10mins to Kamunting Town
-19 mins to Taiping Railway Station
-22 mins to Taiping Town Centre
-20 mins to all Tourist Attractions in Taiping
Including Perak Museum, Taiping Zoo, Taiping Lake Gardens, Matang Mangrove Forest Reserve, Burmese Pool (Kolam Renang Batu Besar), Bukit Merah Orang Utan Island Foundation, New Clock Tower (Old Market), Taiping Wet Market, Charcoal Factory Kuala Sepetang.

Asking price RM 24 per sq.ft
Total RM3.136mil
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Pertanian ialah RM 3,136,000.
Kamunting, Perak.
3 ekar.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]