Bandar Barat, Kampar

Bandar Barat, Kampar, Perak

Boleh dirunding

RM 240,000

4

BT

4

BM

1,080

kps (tanah)

RM 222.22

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500557591
check-small-f
1,080 kps luas pelan lantai (18 ft x 60 ft)

Tentang Bandar Barat

2 Storey Corner Terrace House For Sale Taman Bandar Barat

FOR SALE: 2 Storey Terrace House Corner Lot @ Taman Bandar Barat

Property Type: 2 Storey Terrace House (Corner Lot / End Lot)
Tenure: Leasehold

Selling Price: RM 240,000

Land Size: 18’ x 60’ (1,080 sqft)

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/14 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 240,000.
Bandar Barat, Kampar, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 1,080 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/14 ]