TTDI Grove, Kajang

Jalan Sungai Jelok, TTDI Grove, Kajang, Selangor

RM 999,000

4

BT

4

BM

2,520

kps (tanah)

RM 396.43

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500499851

Tentang TTDI Grove

End Lot wt Land F. Loan 2.5 Sty, TTDI Grove Kajang

[End Lot wt Land|F. Loan] 2.5 Sty End Lot wt Extra Land, TTDI Grove Kajang

RM 999K - 100% Loan|LPPSA|KWSP AC 2

CALL CELESTINE - 010=2358928

Property Details : [CS161225#1]
- Freehold
- 22+14×70 (2520sqft Approx)
- Built-up 2479sqft
- 4 Bedrooms 4 Bathroom
- Gated & Guarded

Nearby Amenities:
- Recreational lake playground
- Jogging area around lake, Shoplot ( DIY, Eco Shop, SWC), Convinience store (Speedmart, Family Mart, 7eleven) fast food vendors (KFC, Domino, Burger King, McD, Busbear, Mixue) Pharmacy (Watson, Guardian)
- Schools, kindergartens, Clinics.

Accessibility :
- SILK Highway
- Kajang Cheras Highway
- Grandsaga

For More Details & Viewing, Please Call
CALL CELESTINE - 010=2358928
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

asterisk-o

Taman landskap

playground-o

Taman permainan

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 999,000.
Jalan Sungai Jelok, TTDI Grove, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,479 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.