Taman Taming Indah 2, sungai long, kajang ,selangor, Kajang

Kajang, Selangor

RM 1,138,000

5+1

BT

5

BM

1,936

kps (tanah)

RM 588

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501318965
check-small-f
3,000 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Taming Indah 2, sungai long, kajang ,selangor

3 sty superlink, freehold gated guarded, super cheap and limited

3 Stry Superlink @ Taming Indah 2, Sungai Long

Build up area: 3000sf±
Land area: 22x88sf (1936sf)
Bedroom:5+1
Bathroom: 5
Freehold
Gated n guarded
Partial furnished
#4 bedroom with attached bathroom
#Solar Heater system
#3Phase Power Supply
#Alarm system
Maintenance fee: rm180/mth
Asking price: RM1.138mil (nego)

Lewis Tam REN32268
Charisse Ng/Aivan Ng
016.2041866
Propnex Realty
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,138,000.
Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

agency logo