Taman Sri Kejora, Kajang

Taman Sri Kejora, Kajang, Selangor

RM 750,000

4

BT

3

BM

2,255

kps (tanah)

RM 332.59

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501058353
check-small-f
2,164 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Sri Kejora

Corner Property. Freehold. Adjacent to Playground. Renovated.

For Sale - [CORNER PROPERTY] 2 Storey Taman Sri Kejora, Kajang (Near Seksyen 7 Bangi)

CORNER PROPERTY
ADJACENT TO PLAYGROUND
RENOVATED

===================
PRICE : RM750,000 ONLY
===================

DETAILS
=======
- Freehold | Non Bumi
- 4 Bedrooms | 3 Bathrooms
- Land Area : 2255 Sqft (41x55)
- Built Up : 2164 Sqft

Ilman
0*****
IQI Realty Sdn Bhd
REN40290

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 750,000.
Taman Sri Kejora, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,164 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian