Taman Bukit Suria 2 @ Bandar Sungai Long, Bandar Baru Sungai Long, Kajang

Taman Bukit Suria II, Bandar Baru Sungai Long, Kajang, Selangor

Negotiable

RM 1,700,000

6

BT

6

BM

3,450

kps (tanah)

RM 493

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500692820
check-small-f
5,748 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Bukit Suria 2 @ Bandar Sungai Long

Corner lot, Guarded Area, Renovated with Approval, Fully furnished

3 Storey Terrace Taman Bukit Suria 2 Bandar Sungai Long Kajang

*Gated & Guarded Community
*Fully Renovated with Approval
*Fully Furnished

ASKING PRICE : RM 1,700,000 Negotiable

DETAILS:
- 3 Storey Terrace House [Corner]
- Original is 2 Storey
- Freehold Open
- Individual Title
- Non Bumi Owner
- Built-up size : 5,748 sqft Approximately
- Land size : 3,450sqft [50x69]
- 6 bedrooms , 6 bathrooms
- Facing: South
- Parking: 2
- 24 hrs Security
- Maintenance Fees: RM250

- Cheras - Kajang Highway
- Persiaran Mahkota Cheras 2

ASKING PRICE : RM 1,700,000 Negotiable

For more info please contact:

Shaziery Iskandar [REN59167]

security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

RENSTAR PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ VEPM (1) 0049 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,700,000.
Taman Bukit Suria II, Bandar Baru Sungai Long, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,748 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

RENSTAR PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD [ VEPM (1) 0049 ]