Taman Bukit Kajang Baru, Kajang
Taman Bukit Kajang Baru, Kajang, Selangor
Negotiable
RM 770,000
4
BT
3
BM
1,700
kps (tanah)
RM 453
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Kajang Baru
Renovated 2 Storey Terrace End Lot in Taman Bukit Kajang
Double Storey Terrace End Lot located in Taman Bukit Kajang. FULLY RENOVATED
========================
Asking Price: RM770,000 Nego
========================
WELL KEPT
COMPLETELY RENOVATED & REFRESHED
6 PARKING SPACES AVAILABLE
Property Details:
Freehold, Non Bumi Lot
Built Up 2380sqft
Land Size 1700sqft
Individual Title
4 Bedrooms 3 Bathrooms
========================
Asking Price: RM770,000 Nego
========================
For Viewing, Please Contact:
Mahzah
0*****
========================
Asking Price: RM770,000 Nego
========================
WELL KEPT
COMPLETELY RENOVATED & REFRESHED
6 PARKING SPACES AVAILABLE
Property Details:
Freehold, Non Bumi Lot
Built Up 2380sqft
Land Size 1700sqft
Individual Title
4 Bedrooms 3 Bathrooms
========================
Asking Price: RM770,000 Nego
========================
For Viewing, Please Contact:
Mahzah
0*****
Kemudahan
Covered car parking
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 770,000.
Taman Bukit Kajang Baru, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,380 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.