Taman Setia Impian, Kajang
Jalan Setia impian, Taman Setia Impian, Kajang, Selangor
RM 1,880,000
9+1
BT
4
BM
6,000
kps (tanah)
RM 313.33
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner 3 storey semi d, spacious
3 Storey Semi-D Taman Setia Impian, Kajang
=================================
**FEW UNITS ON HAND, CAN VIEW ANYTIME**
Unit details:
- Corner unit
- Original 2 storey
- Basic furnish
- Land Area: 80’’ x 75'' (6000sqft)
- Built up: 2508sqft
Project details:
* Type: Semi Detached Corner House
* Tenure: Freehold
* No. of Bedrooms: 4
* No. of Bathrooms: 4
* Maintenance Fee: RM 210 per month
Welcome to call / whatapps Eric Teoh for viewing session. Thanks :)
=================================
**FEW UNITS ON HAND, CAN VIEW ANYTIME**
Unit details:
- Corner unit
- Original 2 storey
- Basic furnish
- Land Area: 80’’ x 75'' (6000sqft)
- Built up: 2508sqft
Project details:
* Type: Semi Detached Corner House
* Tenure: Freehold
* No. of Bedrooms: 4
* No. of Bathrooms: 4
* Maintenance Fee: RM 210 per month
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,880,000.
Jalan Setia impian, Taman Setia Impian, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,508 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.