Residensi Zamrud, Kajang
Jalan Reko, Kajang, Selangor
View to Offer
RM 295,000
3
BT
2
BM
1,023
kps
RM 288
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Residensi Zamrud
Only For Keen Client Contact Me for Best Offer Guarantee Ol7207l5l7
[100% Loan] Residensi Zamrud Condominium 1,023 sq.ft @ Kajang 2
* Please Call Ol7207l5l7 or Whatsapp me at +6Ol7207l5l7
* 100% Loan / Cashback / KWSP withdrawal / LPPSA boleh apply
PRICE : RM295,000 (CONTACT ME FOR BEST OFFER)
Contact : Ol7207l5l7 (Benjamin) or Whatsapp me at +6Ol7207l5l7
Details :
Freehold / Non bumi
Built up size : 1,023 sq.ft
3 Bedrooms / 2 Bathrooms / 2 Parking
4 Lifts per floor
Facilities :
Swimming & Wading Pool
Gym
Playground
Badminton court
Interested Please Call Ol7207l5l7 or Whatsapp me at +6Ol7207l5l7 for viewing appointment.
* Please Call Ol7207l5l7 or Whatsapp me at +6Ol7207l5l7
PRICE : RM295,000 (CONTACT ME FOR BEST OFFER)
Details :
Freehold / Non bumi
Built up size : 1,023 sq.ft
3 Bedrooms / 2 Bathrooms / 2 Parking
4 Lifts per floor
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 295,000.
Jalan Reko, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,023 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.