Residensi Setia Impian, Jade Hills, Kajang

Lingkaran Bandar Puncak Utama, Jade Hills, Kajang, Selangor

RM 459,000

3

BT

2

BM

1,660

kps

RM 276.51

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501288573

Tentang Residensi Setia Impian

Residensi Setia Impian Kajang Corner Below Market Rm100k 2 car park

Residensi Setia Impian, Kajang

Residensi Setia Impian Kajang 1660sf 3r2b freehold 2cp Below Market Rm100k 100% Loan

*Nice View*
*Big Corner Lot*
*Actual Unit*
*Good Condition*
*2 car park*
*Free stamping*

FULL LOAN Available !!!

SERIOUS BUYER Welcome for viewing

Wayne Yap (PEA 4356)
Team Leader

Contact: ol2.4266.8l3

============================
*OWNERS are welcomed to contact me for assisting in ADVERTISING your unit

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE INFINITE ESTATE SDN BHD [ E (1) 2133 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 459,000.
Lingkaran Bandar Puncak Utama, Jade Hills, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,660 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE INFINITE ESTATE SDN BHD [ E (1) 2133 ]