Residensi Setia Impian, Jade Hills, Kajang

Lingkaran Bandar Puncak Utama, Jade Hills, Kajang, Selangor

RM 350,000

3

BT

2

BM

985

kps

RM 355.33

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108280205

Tentang Residensi Setia Impian

Spacious Condo Residensi Setia Impian,Kajang Near Eaton International

- Size: 985 sq. ft.
-Layout: 3 Bedrooms | 2 Bathrooms | 2 Car Parks
-Partly Furnished: Kitchen cabinet, fridge, TV cabinet, air-conditioners, wardrobes & water heaters

Nearby Amenities:
-Conveniences: Starbucks, Dataran Jade Square retail shops & services, Sg Chua Wet Market
-Shopping Malls: IOI City Mall, The Mines, AEON Cheras Selatan
-Schools: Eaton International Private School, SJKC Sg Chua, SJKC Yu Hua

Excellent Accessibility:
-Highways: SILK, KL-Seremban, LEKAS & Besraya
-Public Transport: MRT Stadium Kajang Station & MRT Kajang Station

Contact for Viewing:
Grace Tan 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd. (Pandan Perdana)

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 350,000.
Lingkaran Bandar Puncak Utama, Jade Hills, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 985 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd. (Pandan Perdana)