Residensi Rimbun @ Canopy Hills, Bandar Teknologi Kajang, Kajang
Jalan Zamrud Utama, Bandar Teknologi Kajang, Kajang, Selangor
RM 144,000
1
BT
1
BM
452
kps
RM 319
psf
Tentang Residensi Rimbun @ Canopy Hills
Lelong - Residensi Rimbun, Jalan Zamrud Utama, Kajang, Selangor
BANK LELONG
No. B-08-3A, Blok B, Residensi Rimbun, Jalan Zamrud Utama, 43000 Kajang, Selangor
* Freehold
* SOHO
* Size: 452 sq.ft
* Auction Price: RM144,000.00 (MV: RM 200K)
* Date: 25th May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact: Lisa Azila | [pbnc]
HP: 0***** | WA: www.w*****
* Freehold
* SOHO
* Size: 452 sq.ft
* Auction Price: RM144,000.00 (MV: RM 200K)
* Date: 25th May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact: Lisa Azila | [pbnc]
HP: 0***** | WA: www.w*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 144,000.
Jalan Zamrud Utama, Bandar Teknologi Kajang, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 452 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.