Residensi Nexus Kajang (PR1MA Kajang), Taman Bukit, Kajang
Taman Bukit, Kajang, Selangor
RM 410,000
3
BT
2
BM
1,050
kps
RM 390.48
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Residensi Nexus Kajang (PR1MA Kajang)
Nexus Kajang @ Jalan Bukit Service Apartment Available For Purchase
Property Information
Nexus Kajang @ Jalan Bukit, Kajang
Type : Service Apartment
Build Up : 1050 sqft
Room : 3
Bathroom : 2
Unfurnished
- Light and Fans
- Water Heater
Nexus Kajang @ Jalan Bukit, Kajang
Type : Service Apartment
Build Up : 1050 sqft
Room : 3
Bathroom : 2
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 410,000.
Taman Bukit, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,050 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.