Putra Hills Residency, Kajang
Jalan Seri Putra 8/1, Kajang, Selangor
View to Offer
RM 1,998,000
8
BT
6
BM
12,000
kps (tanah)
RM 167
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Putra Hills Residency
2.5 Storey Putra Hill Residency Bandar Sri Putra For Sell
2.5 Storey Putra Hill Residency Bandar Seri Putra For Sell
Huge Land 2.5 Storey Bungalow Putra Hill Residence Bandar Seri Putra
1. Bungalow
2. Freehold
3. Lot: Non Bumi
4. Built up: 5700 sq ft
5. Land Size: 12,000 sq ft
6.No. of Rooms: 8
7. No. of Bathroom: 6
8. Partially Furnished (Airconds and Cabinets)
9. Current Status: Empty
10. Asking Price: RM 2.25 million (negotiable)
Please Call: Vivian Low 0***** to arrange viewing
(view to appreciate)
1. Bungalow
2. Freehold
3. Lot: Non Bumi
4. Built up: 5700 sq ft
5. Land Size: 12,000 sq ft
6.No. of Rooms: 8
7. No. of Bathroom: 6
8. Partially Furnished (Airconds and Cabinets)
9. Current Status: Empty
10. Asking Price: RM 2.25 million (negotiable)
Please Call: Vivian Low 0***** to arrange viewing
(view to appreciate)
Kemudahan bersama
24-hour security
Jogging track
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,998,000.
Jalan Seri Putra 8/1, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,700 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.