MIRAI Residences, Kajang

Persiaran Kajang 2, Kajang, Selangor

RM 280,000

2

BT

1

BM

578

kps

RM 484.43

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2024
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501031443

Tentang MIRAI Residences

Move In Ready Condo 【Zero Entry】Close To KTM Station

This condo features a Japanese-inspired design that highlights spaciousness, minimalism, and a fluid transition between various spaces.

- 24-hour 6-tier security system
- Maintenance fee RM 159
- Size: 578sf/840sf/931sf
- Room: 2
- FREE legal on SPA & LOAN
- Smart ventilation system (Panasonic)

Facilities
- 24 hours security, playground, multipurpose hall
- Badminton, gymnasium
- Swimming pool, wading pool
- Reading room, futsal court, etc..

[NEARBY AMENITIES]
- MRT Kajang 2 (covered walkway)

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 280,000.
Persiaran Kajang 2, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 578 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian