kg limau manis, Kajang

limau manis, Kajang, Selangor

View to Offer

RM 530,000

11,001

kps

RM 48.18

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Leasehold (79 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501263135
check-small-f
11,001 kps luas tanah
check-small-f
RM 48.18 psf (tanah)

Tentang kg limau manis

Tanah lot Banglo Kampung Limau Manis Sebelah Putrajaya

WTS

Tanah lot banglo Kg Limau Manis, sebelah putrajaya

Satu penama geran individu
11,000.72sqft

rm48/sqft
Rizab melayu
Leasehold 2105
Rizab jalan

Berhampiran:
Hospital putrajaya, Sekolah Rendah, Masjid
Alamanda 10 minit
Bandar baru bangi 10 minit
Desa Pinggiran putra 5 minit
IOI mall 10 minit

#nuriskandarwts
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 530,000.
limau manis, Kajang, Selangor.
11,001 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]