Ivory Residence, Kajang

Ivory Residence Persiaran Prima Saujana, Mutiara Heights, Kajang, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 364,999

3

BT

2

BM

1,288

kps

RM 283.38

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500024451

Tentang Ivory Residence

Freehold/ 100% Full Loan/ Non Bumi Lot/ Low Deposit/ 2 Carpark/ 1288sf

Ivory Residence @ Mutiara Heights Kajang for Sale:
#LIST-51440

Property Details:
#Freehold
#Non Bumi Lot
#100% Full Loan
#Can Arrange $$$ for Renovation
#Low Deposit

-Build up: 1288 sqft
-Bedrooms: 3
-Bathrooms: 2
-Parking Lot: 2
-Basic Unit with: Build in Kitchen Cabinet, Aircond, Water Heater, Lighting & Fan

OUR SPECIALS : ~
*** A - Z One Stop Service ***
*** FREE SNP STAMP DUTY & LOAN STAMP DUTY ***
*** FREE LOAN & LAWYER CHECKING ***
*** 100% DEPOSIT FULLY REFUND IF LOAN REJECT BY BANK ***
*** LOW DOWN PAYMENT / FULL LOAN ***

Kindly Call / WhatsApp Me Appointment & Viewing :-
Sinland Real Estate Sdn Bhd
Sale / Rent / Buy
WESLEY FU REN75627
016
276
2736

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 364,999.
Ivory Residence Persiaran Prima Saujana, Mutiara Heights, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,288 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.