Bandar Teknologi Kajang Warehouse for Sale, Bandar Teknologi Kajang, Kajang

Bandar Teknologi Kajang, Kajang, Selangor

Negotiable

RM 4,800,000

2

BM

9,000

kps (lantai)

RM 533

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Semi-D Kilang for sale
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Leasehold (89 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501302279
check-small-f
9,000 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Teknologi Kajang Warehouse for Sale

Triple Storey Semi D Factory Warehouse for Lease in Bandar Teknologi

Available for rent is a Semi D Factory Warehouse located in Bandar Teknologi. This triple storey property boasts a built-up area of 9000 sqft and sits on a land area measuring 60*150 sqft. It is situated in a well-established industrial zone, offering great potential for various business operations. The asking price is RM4.8 million, but it is negotiable. For further inquiries, please contact Derrick Hee at 016*218*6696.
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,800,000.
Bandar Teknologi Kajang, Kajang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 9,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian