Glisten Hill @ Juru, Juru

Taman Juru, Juru, Penang

RM 458,000

3

BT

2

BM

1,305

kps

RM 350.96

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2024
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Feb 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108493899
check-small-f
1,305 kps luas pelan lantai

Tentang Glisten Hill @ Juru

Completed Soon Freehold Condo @ Juru

Location 地点:Juru, Penang
Completion Date : Q1 2025
-Freehold
-One block with 13 storey only
-Low Density
-1 ~ 2 Carparks

Corner Unit : 1305sqft (3bedrooms & 2bathrooms)
Intermediate Unit : 1312sqft (3bedrooms & 2bathrooms)

For viewing or details, please contact:
Edwin Ong (REN 07942)
Contact No : +6*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 458,000.
Taman Juru, Juru, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,305 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

UPLAND REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2116 ]