Wave @ Marina Cove, Taman Bayu Puteri, Johor Bahru
Marina Cove, Taman Bayu Puteri, Johor Bahru, Johor
Negotiable
RM 408,000
2
BT
1
BM
553
kps
RM 738
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Wave @ Marina Cove
Oceanview unit, close to ciq, ready to move in
For Sale
小房款面海景单位出售
Wave Marina Cove, Johor Bahru Town
1+1 bedrooms 1 bathroom
553 sqft
Freehold
Non Bumi Lot
1 car park lot
Mid floor
Gated & Guarded
Selling Price RM 408k
Bank value RM 430k (may try higher depend buyer profile)
Please contact
Vion
0*****
小房款面海景单位出售
Wave Marina Cove, Johor Bahru Town
1+1 bedrooms 1 bathroom
553 sqft
Freehold
Non Bumi Lot
1 car park lot
Mid floor
Gated & Guarded
Selling Price RM 408k
Bank value RM 430k (may try higher depend buyer profile)
Please contact
Vion
0*****
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 408,000.
Marina Cove, Taman Bayu Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 553 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.