Vista Tiara (MBW Bay), Johor Bahru

Danga Bay, Johor Bahru, Johor

Lihat ke Tawaran

RM 621,000

2+1

BT

1

BM

860

kps

RM 722.09

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2026
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500147822

Tentang Vista Tiara (MBW Bay)

Foreigners Welcome to Low Density Seaview Living

Mbw Bay Johor Bahru offers a 2+1 bedroom, 1 bathroom unit with a spacious area of 860 sqft. Located just 7 minutes from CIQ and RTS, this freehold property features low density living with only 7 units per floor. Enjoy a package that includes free legal fees for the Sales and Purchase Agreement (SPA), free stamp duty, free legal fees for the loan, and the unit comes partially furnished. Plus, there are no agent fees involved, making this an ideal choice for potential homeowners.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 621,000.
Danga Bay, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 860 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]