Vista Tiara (MBW Bay), Johor Bahru
Danga Bay, Johor Bahru, Johor
RM 557,000
2
BT
2
BM
800
kps
RM 696.25
psf
Tentang Vista Tiara (MBW Bay)
Great location, 8 mins to Jb Sentral.
Vista Tiara @ Danga Bay
Service Residence
Freehold
Type A
1 Bedroom 1 Bathroom
496 sq ft
Type B1
2 Bedrooms 2 Bathrooms
With Balcony
826 sq ft
Type B2
2 Bedroom 2 Bathroom
with balcony
800 sq ft
Type C1
2+1 Bedrooms 2 Bathrooms
with balcony
926 sq ft
Type D1
3 Bedrooms 2 Bathrooms
with balcony
1072 sq ft
Free Legal Fee
Free Stamp Duty
Free Shuttle Bus Service
Interested please call or WhatsApp
Vchelle Chong
0*****
Service Residence
Freehold
Type A
1 Bedroom 1 Bathroom
496 sq ft
Type B1
2 Bedrooms 2 Bathrooms
With Balcony
826 sq ft
Type B2
2 Bedroom 2 Bathroom
with balcony
800 sq ft
Type C1
2+1 Bedrooms 2 Bathrooms
with balcony
926 sq ft
Type D1
3 Bedrooms 2 Bathrooms
with balcony
1072 sq ft
Free Legal Fee
Free Stamp Duty
Free Shuttle Bus Service
Interested please call or WhatsApp
Vchelle Chong
0*****
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 557,000.
Danga Bay, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.