Veranda Residence, Johor Bahru
Jalan Ikhlas, Johor Bahru, Johor
Boleh dirunding
RM 630,000
3
BT
2
BM
850
kps
RM 741.18
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Veranda Residence
Veranda Residence. Corner Lot. Full financing. Completely renovated an
For Sale
Veranda Residence Block B, Jalan Ikhlas, Johor Bahru
Selling Price: ~Rm645k~ Rm635k
Bank Value: Rm700k
3 bed | 2 bath
Type: Condo
Built Up Size: 850 Sqft
Furnishing: Partially
Tenure: Freehold
Lot Type: Non Bumi
Unit Type: Corner Lot
Renovation: 100k renovation cost, Full Renovated
Carpark: 2
Direction: 东南 South East
Facing: City View
GnG: Yes (Rm395/mth)
Veranda Residence Block B, Jalan Ikhlas, Johor Bahru
Selling Price: ~Rm645k~ Rm635k
Bank Value: Rm700k
3 bed | 2 bath
Type: Condo
Built Up Size: 850 Sqft
Furnishing: Partially
Tenure: Freehold
Lot Type: Non Bumi
Unit Type: Corner Lot
Renovation: 100k renovation cost, Full Renovated
Carpark: 2
Direction: 东南 South East
Facing: City View
GnG: Yes (Rm395/mth)
Kemudahan
Balkoni
Katil
Kawalan keselamatan
Kerusi
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Kolam renang
Parkir
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 630,000.
Jalan Ikhlas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.