Veranda Residence, Johor Bahru
Jalan Ikhlas, Johor Bahru, Johor
View to Offer
RM 645,000
3
BT
2
BM
850
kps
RM 759
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Veranda Residence
Well-maintained property in a pleasant area with easy access to transp
For Sale RM645k
Veranda Residence Block B, Jalan Ikhlas, Johor Bahru
3 bedrooms | 2 bathrooms
Type: Condo
Built Up Size: 850 Sqft
Furnishing: Partially
Tenure: Freehold
Lot Type: Non Bumi
Unit Type: Corner Lot
Renovation: 100k renovation cost, fully renovated
Carpark: 2
Direction: 东南 South East
Facing: City View
GnG: Yes (Rm395/mth)
(Der)
One Union Realty
Larry Ng
0*****
Veranda Residence Block B, Jalan Ikhlas, Johor Bahru
3 bedrooms | 2 bathrooms
Type: Condo
Built Up Size: 850 Sqft
Furnishing: Partially
Tenure: Freehold
Lot Type: Non Bumi
Unit Type: Corner Lot
Renovation: 100k renovation cost, fully renovated
Carpark: 2
Direction: 东南 South East
Facing: City View
GnG: Yes (Rm395/mth)
(Der)
One Union Realty
Larry Ng
0*****
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Playground
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 645,000.
Jalan Ikhlas, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.