Twin Galaxy (Dwi Galaksi), Taman Abad, Johor Bahru

Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

RM 588,000

2

BT

2

BM

936

kps

RM 628.21

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501368077

Tentang Twin Galaxy (Dwi Galaksi)

【 Super Cheap in JB Town 】市中心黄金地段,靠近 Ciq / Ksl / Pelangi,出租需求高

【 Super CHEAP in JB Town 】
市中心黄金地段,靠近 CIQ / KSL / Pelangi,出租需求高
Can FULL loan CASH back

For Sale
Twin Galaxy Residences
@ Taman Abad, Johor Bahru

• Service residence
• Built-up 936 sqft
• 2 Bedrooms 2 Bathrooms
• Freehold non bumi
• Partial furnished
• 1 car park
• Gated & guarded RM313.50
• Key with me, viewing easy arrange

Asking Price RM588k
Bank Value RM650k – RM680k

泳序 • Lesley Tan
www.w*****
PropNex Realty • REN43911

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 588,000.
Jalan Dato Abdullah Tahir, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 936 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian