TRELLIS RESIDENCES, Johor Bahru

Johor Bahru, Johor

RM 460,000

2

BT

1

BM

600

kps

RM 766.67

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2026
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501392790
check-small-f
600 kps luas pelan lantai

Tentang TRELLIS RESIDENCES

Trellis Residence Corner Unit at Low Level Available in Great Shape

Trellis Residence

Located directly across from Danga City Mall
JB town, KSL

2 bedrooms 1 bathroom
Low level
600 sqft
Corner unit
Facing north east
Freehold
Bumi Released lot

Asking price RM460k

π‘²π’Šπ’π’…π’π’š π‘ͺ𝒐𝒏𝒕𝒂𝒄𝒕
TRR Amigos
Catherine 0*****
www.w*****
Kemudahan bersama
jacuzzi-o

Jakuzi

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

sauna-o

Sauna

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 460,000.
Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 600 kps.
Not Applicable.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]