The Square @ TUTA, Johor Bahru
Jalan Pendekar 11, Johor Bahru, Johor
RM 2,300,000
6
BM
4,386
kps
RM 524
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Square @ TUTA
3 Storey Shoplot @ The Square, Taman Ungku Tun Aminah for Sale
Land Size : 22' x 70'
Built-up: 4,386 sq.ft. (Approx)
• Facing Main Road
• Surrounded by matured residential houses.
Asking : RM 2.3 mil
Land Size : 22' x 70'
Built-up: 4,386 sq.ft. (Approx)
• Facing Main Road
• Surrounded by matured residential houses.
Asking : RM 2.3 mil
Kemudahan
24-hour access
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,300,000.
Jalan Pendekar 11, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,386 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.