Taman Suria, Johor Bahru

Taman Suria, Johor Bahru, Johor

RM 588,000

3

BT

2

BM

1,540

kps (tanah)

RM 382

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501134851
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Suria

Taman Suria @ Johor Bahru Renovated Single Storey Terrace House

Taman Suria @ Johor Bahru Renovated Single Storey Terrace House FOR SALE
Selling Price : RM 588,000
Land Area : 1,540 sqft
3 Bedrooms & 2 Bathrooms
Unblock View
Freehold & Bumi Lot
- 5 Mins to Giant Taman Suria
-10 Mins to KSL
-10 Mins to Holiday Plaza
-15 Mins to City Square or JB CIQ
-15 Mins to Jusco Tebrau
-18 Mins to IKEA Tebrau
Kindly contact +6***** REN 00425 for viewing arrangement
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Gather Properties Sdn Bhd (Johor)

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 588,000.
Taman Suria, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Gather Properties Sdn Bhd (Johor)