Taman Sri Intan, Taman Sri Intan, Johor Bahru
Polo park The Garden, Jalan Bentara, Taman Sri Intan, Johor Bahru, Johor
RM 3,800,000
6+1
BT
7
BM
4,486
kps (tanah)
RM 847
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sri Intan
The Garden Polo Park_ Semi D_ Intermediate Lot_ Renovated Condition
For Sale
The Gardens Polo Park
Jalan Bentara @ Taman Sri Intan
- 3 Storey Semi D
- Facing GARDEN
- 6 bedroom 1 studyroom
- 7 bathroom
- Land size : 4486 sqft
- Build-up : 6000sqft
- Fully Renovated
- Facing South
- 24 hour Gated & Guarded
- Fully Renovated unit
- WaterProof Black Roofing Felst
-
Selling price : Rm3.8mil
Extend with Approval Plan
Renovation Cost Around Rm1.5m +-
The Gardens Polo Park
Jalan Bentara @ Taman Sri Intan
- 3 Storey Semi D
- Facing GARDEN
- 6 bedroom 1 studyroom
- 7 bathroom
- Land size : 4486 sqft
- Build-up : 6000sqft
- Fully Renovated
- Facing South
- 24 hour Gated & Guarded
- Fully Renovated unit
- WaterProof Black Roofing Felst
-
Selling price : Rm3.8mil
Extend with Approval Plan
Renovation Cost Around Rm1.5m +-
Kemudahan
Renovated
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,800,000.
Polo park The Garden, Jalan Bentara, Taman Sri Intan, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.