Taman Pulai Indah, Johor Bahru

Persiaran Pulai Indah, Johor Bahru, Johor

RM 428,000

3

BT

2

BM

1,400

kps (tanah)

RM 306

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501242726
check-small-f
1,100 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Pulai Indah

For Sale: 3 Bedroom 1-Storey Terraced House in Persiaran Pulai Indah

Taman Pulai Indah, Jalan Pi

Can Try 100% Loan with First Time Buyer / 全贷款选项
Can Try 100% Loan with First Time Buyer / 全贷款选项

- Single Storey Terrace House
- Land Area 20*70 sqft (1,400 sqft)
- 3 Bedrooms 2 Bathrooms
- Freehold
- International Lot
- Renovation - Tiles, Plaster Ceiling, Kitchen Cabinet, awning

=======================================

SALE:
Price is From RM 428,000 Nett
Bank valuation / 银行估价: RM450k – RM480k +/-
First House Can Full Loan+Cover Legal Fee+Cash Out
(Owner will rent back the house 2 months)

Welcome Owner Listing #欢迎屋主委托
Loan Reject Fully Refund #贷款不批全款退换
=======================================

𝗖𝗮𝗹𝗹/𝗪𝗵𝗮𝘁𝗮𝗽𝗽 𝗡𝗼𝘄 !!
𝗝OSEPH YAP 𝟬𝟭 6*****
• 𝘙𝘌𝘕 10143
www.h*****
www.h*****

歡迎屋主委託產業出租和出售
- Welcome all Buying, Selling, Letting and Renting of Residential, Commercial, Industrial Properties & Land inquiry.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VANTAGE PROPERTY [ VE (3) 0391 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 428,000.
Persiaran Pulai Indah, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VANTAGE PROPERTY [ VE (3) 0391 ]