Taman Nusa Bestari 1, Johor Bahru
Taman Nusa Bestari, Johor Bahru, Johor
Boleh dirunding
RM 2,680,000
2
BM
5,040
kps
RM 531.75
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Nusa Bestari 1
Nusa Bestari 3 Storey Shop
*Nusa Bestari 面向大路店面最旺那排*
*跟银行同一排每天车流量满满
- 3 Storey Shop
- Size: 24 x 70
- Built Up 5040 Sqft
- Facing Main Road
- Owner Own Use Now ( Rental market rate 8***** )
Asking Price RM2.68M
Bank Value Match 2.6M
Same Row with Hong Leong Bank!Super Hot area
Nearby have MCD & Subway
周围都是油站
TRR - The Pillars Group (TPG)
Kayden beh 0*****
REN52432
www.h*****
*跟银行同一排每天车流量满满
- 3 Storey Shop
- Size: 24 x 70
- Built Up 5040 Sqft
- Facing Main Road
- Owner Own Use Now ( Rental market rate 8***** )
Asking Price RM2.68M
Bank Value Match 2.6M
Same Row with Hong Leong Bank!Super Hot area
Nearby have MCD & Subway
周围都是油站
TRR - The Pillars Group (TPG)
Kayden beh 0*****
REN52432
www.h*****
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,680,000.
Taman Nusa Bestari, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,040 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.