Taman Molek, Johor Bahru

jalan molek 2/21, Taman Molek, Johor Bahru, Johor

Negotiable

RM 1,200,000

4

BT

3

BM

3,525

kps (tanah)

RM 340

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501235202
check-small-f
2,000 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Molek

Taman Molek 2 Storey Corner House 3525sf

FOR SALE

TMN MOLEK Jln 2
Double Storey House
corner lot
4Bedroom 3Bath
Freehold
size:3525sqft(24x70)
Gate Guarded (rm90
Facing:East
Fully Renovated Condition,Kitchen Fully Extended
Selling Price:Rm 1.2ml

Jeff Yang 0*****
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,200,000.
jalan molek 2/21, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN BHD