Taman Kebun Teh, Johor Bahru

Taman Kebun Teh, Johor Bahru, Johor

View to Offer

RM 13,800,000

20,400

kps

RM 676

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Komersial for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501299542
check-small-f
20,400 kps luas tanah
check-small-f
RM 676.47 psf (tanah)

Tentang Taman Kebun Teh

Jb Town Kebun Teh Commercial Car Showroom Facing Mainroad For Sale

For Sale- Commercial Lot @ Taman Kebun Teh
(nearby Exsim Development & Taman Melodies)
- Strategic location near JB Town
- Freehold
- Non Bumi
- Land size : 20,400 sqft
- Renovated as car showroom
- Facing : mainroad
- Good exposure
***Selling Price:RM13.8m
***Bank value : Match

First Come First Serve
Contact for more info/ Viewing appt:
Elaine 0*****
(REN 64163)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

VIGOR PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1975 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Komersial ialah RM 13,800,000.
Taman Kebun Teh, Johor Bahru, Johor.
20,400 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

VIGOR PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1975 ]