Taman Johor Jaya, Johor Bahru
Jalan Dedap, Taman Johor Jaya, Johor Bahru, Johor
RM 868,000
4
BT
3
BM
1,540
kps (tanah)
RM 564
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Johor Jaya
Upgraded unit / Well-Maintained
Jalan Dedap @ Johor Jaya
7 min to AEON Tebrau
4 beds 3 baths Double Storey
Asking Price RM868k nego
Location: X jalan dedap 2x, taman johor jaya 81100 johor bahru johor
屋型|Double Storey House
类型|Lot type Intermediate lot
屋身|Land Size 22x70
面积|Built up 1540sqft
房间|Bedrooms : 4
厕所|Bathrooms: 3
家私|Partial furnished
地契|Freehold | Non Bumi lot
产权|Individual Title
装修|Renovated unit
方向|Facing West | Unblock view
邻居|Neighbor Malay / Chinese
屋龄|House years >5y
保安|No GNG
房东|Chinese Owner race
Remark:
Tenanted
tenancy until 11/2026
Viewing prefer arrange in advance
Maggie Lee
7 min to AEON Tebrau
4 beds 3 baths Double Storey
Asking Price RM868k nego
屋型|Double Storey House
类型|Lot type Intermediate lot
屋身|Land Size 22x70
面积|Built up 1540sqft
房间|Bedrooms : 4
厕所|Bathrooms: 3
家私|Partial furnished
地契|Freehold | Non Bumi lot
产权|Individual Title
装修|Renovated unit
方向|Facing West | Unblock view
邻居|Neighbor Malay / Chinese
屋龄|House years >5y
保安|No GNG
房东|Chinese Owner race
Remark:
Tenanted
tenancy until 11/2026
Viewing prefer arrange in advance
Maggie Lee
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 868,000.
Jalan Dedap, Taman Johor Jaya, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.