Taman Anggerik Jalan Anggerik 2/x Johor Bahru Double Storey Terrace, Taman Anggerik, Johor Bahru

Jalan Anggerik 2/x, Taman Anggerik, Johor Bahru, Johor

RM 680,000

4

BT

3

BM

2,076

kps (tanah)

RM 327.55

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501021193
check-small-f
2,076 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Anggerik Jalan Anggerik 2/x Johor Bahru Double Storey Terrace

Double Storey Terrace House in Taman Anggerik, Johor Bahru

For Sale: RM 680k nett

Address: Jalan Anggerik 2/x, Taman Anggerik, 81200 Johor Bahru.
Type: Double Storey
Unit Type: Intermediate lot
Tenure: Freehold Non Bumi
Bedroom: 4 Bedroom
Bathroom: 3 Bathroom
Land Size: 2076 sqf (193m2)
Reason For Sale: Invest

Aiden Goh 0*****
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GS Realty Sdn Bhd - JB - Ceased Operation

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 680,000.
Jalan Anggerik 2/x, Taman Anggerik, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,076 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GS Realty Sdn Bhd - JB - Ceased Operation