SuriaMas Suites, Larkin, Johor Bahru
Jalan Serantau off Jalan Dato' Jaafar, Larkin, Johor Bahru, Johor
RM 308,000
2
BT
1
BM
700
kps
RM 440
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang SuriaMas Suites
Endlot in great condition
For Sale
Suriamas Suites @ Larkin
2 bed 2 baths Apartment Endlot
Asking Price RM308k
Bank Value RM380k
Location: A @ Suriamas Suites ,jalan serantau , taman dato onn 80350 johor bahru, johor
屋型|House Type: Apartment
类型|Lot type: Endlot
楼层|Level: Low Floor
面积|Built up 700sqft
房间|Bedrooms : 2
厕所|Bathrooms: 2
家私|Partial furnished
地契|Freehold | Non Bumi lot
产权|Title : Strata
装修|Renovation: Partial
方向|Direction: tbc
邻居|Neighbor: Malay / Chinese
停车位|1 Carpark
屋龄|Property Age >5y
保安|GNG RM170/mth
房东|Chinese Owner race
Maggie Lee 0*****
(windi)
Suriamas Suites @ Larkin
2 bed 2 baths Apartment Endlot
Asking Price RM308k
Bank Value RM380k
屋型|House Type: Apartment
类型|Lot type: Endlot
楼层|Level: Low Floor
面积|Built up 700sqft
房间|Bedrooms : 2
厕所|Bathrooms: 2
家私|Partial furnished
地契|Freehold | Non Bumi lot
产权|Title : Strata
装修|Renovation: Partial
方向|Direction: tbc
邻居|Neighbor: Malay / Chinese
停车位|1 Carpark
屋龄|Property Age >5y
保安|GNG RM170/mth
房东|Chinese Owner race
Maggie Lee 0*****
(windi)
Kemudahan bersama
24-hour security
Nursery
Swimming pool
Wading pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 308,000.
Jalan Serantau off Jalan Dato' Jaafar, Larkin, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 700 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.