Sun City (Plaza Mentari), Taman Pelangi, Johor Bahru
Jalan Kuning Off Jalan Yahya Aldatar, Taman Pelangi, Johor Bahru, Johor
RM 350,000
2
BT
2
BM
1,162
kps
RM 301
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sun City (Plaza Mentari)
Plaza Mentari @ Sun City (Taman Pelangi) 2 bedroom unit for sale
For Sale
坡地黄金地段 超级靠近Ciq 不管是自住还是投资都非常适合 有两间任选
*Plaza Mentari @ Sun City (Taman Pelangi)*
2 bedrooms
2 bathrooms
1162sqft
Non Bumi
Leasehold
Maintenance Fee : 300
*Asking Price:RM350k*
Nearby: taman pelangi / CIQ / JB TOWN / taman sentosa / melodies / KSL
Remark:now tenanted , need arrange viewing early
坡地黄金地段 超级靠近Ciq 不管是自住还是投资都非常适合 有两间任选
*Plaza Mentari @ Sun City (Taman Pelangi)*
2 bedrooms
2 bathrooms
1162sqft
Non Bumi
Leasehold
Maintenance Fee : 300
*Asking Price:RM350k*
Remark:now tenanted , need arrange viewing early
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 350,000.
Jalan Kuning Off Jalan Yahya Aldatar, Taman Pelangi, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,162 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.