Stulang Laut, Kampung Stulang, Johor Bahru

Johor Jaya, Permas Jaya, Johor Bahru, Plentong, Tebrau, Taman Pelangi, Mount Austin, Stulang Laut, Kebun Teh, Taman Molek,, Kampung Stulang, Johor Bahru, Johor

RM 5,300,000

6

BT

5

BM

10,681

kps (tanah)

RM 496

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Leasehold (49 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501298499
check-small-f
7,368 kps luas pelan lantai

Tentang Stulang Laut

Stulang Laut@Johor Bahru Double Storey Bungalow Renovated Sea View

FOR SALE

Jalan Bumiputra @ Stulang Laut
- Double Storey Bungalow
- 6 bedrooms 5 bathrooms
- International lot
- Leasehold
- Land area 10681sqft
- Built up 7368 sq ft.
- Renovated
- Sell with build in furnished

Remark
- Renovation completed 2007.

- All bedrooms have built in cupboards.

- Large kitchen with built in cabinets.
- Attached large pantry.

- Master bedroom with en-suite.

- 2 car lockup garage.
- Undercover parking for 3 more cars.
- Large tiled yard & verandas.
- Overlooking Singapore Staits with great view of the LRT.

- Walking distance to Stulang Corner, McDonalds & KFC.
- Walking distance to R&F mall, CIQ & Bukit Cagar.

Selling price RM 5.3mil

For viewing please contact 0***** / 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tophills Realty (M) Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,300,000.
Johor Jaya, Permas Jaya, Johor Bahru, Plentong, Tebrau, Taman Pelangi, Mount Austin, Stulang Laut, Kebun Teh, Taman Molek,, Kampung Stulang, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,368 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tophills Realty (M) Sdn. Bhd.