Sri Selera Court Apartment, Johor Bahru
Jalan Persiaran Perdana,Taman Tan Sri Yacob, Johor Bahru, Johor
View to Offer
RM 238,000
3
BT
2
BM
850
kps
RM 280
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sri Selera Court Apartment
Secure Apartment @ Sri Selera Apartment
Unit yang menarik dan teratur dengan suasana yang damai serta kemudahan kolam renang. Sudut unit yang jarang ditemui di pasaran dan ideal untuk tinggal sendiri atau sebagai pelaburan.
Sri Selera Apartment @ Tan Sri Yaakob
Property Details:
Medium Cost Apartment
Corner Unit
Freehold
Level 3
3 Bedrooms
2 Bathrooms
850 sqft
Partial Furnished
Gated & Guarded
Good Condition
Kemudahan:
Swimming Pool
Kawasan persekitaran yang bersih dan tenang
Asking Price: RM238K Nego
Bank Value: RM250K
Harga menarik dan di bawah nilai pasaran.
Sila hubungi untuk maklumat lanjut dan pengaturan lawatan.
Cindy Lim 0*****
Sri Selera Apartment @ Tan Sri Yaakob
Property Details:
Medium Cost Apartment
Corner Unit
Freehold
Level 3
3 Bedrooms
2 Bathrooms
850 sqft
Partial Furnished
Gated & Guarded
Good Condition
Kemudahan:
Swimming Pool
Kawasan persekitaran yang bersih dan tenang
Asking Price: RM238K Nego
Bank Value: RM250K
Harga menarik dan di bawah nilai pasaran.
Sila hubungi untuk maklumat lanjut dan pengaturan lawatan.
Cindy Lim 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Playground
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 238,000.
Jalan Persiaran Perdana,Taman Tan Sri Yacob, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.