Sri Samudera Apartment (Seaview Residence Suites), Johor Bahru
Jalan Mahmoodiah, Johor Bahru, Johor
RM 850,000
5
BT
5
BM
2,024
kps
RM 420
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sri Samudera Apartment (Seaview Residence Suites)
Sri Samudera Apartment @ Market Cheapest Price Facing Seaview 2024sqft
***NO COBROKE***
For Sale
Asking: 850k nego
稀有JB Town Penthouse 公寓出售
Sri Samudera Apartment @ JB Town
Best for investment & Own Stay
* 4+1 Bedroom
* 5 Bathroom
* Penthouse
* 2024 Sqft
* Facing Seaview
* Directions SW
* Higher Floor
* Freehold
* international lot
Please Contact
Yucong
016-789
2024
For Sale
Asking: 850k nego
稀有JB Town Penthouse 公寓出售
Sri Samudera Apartment @ JB Town
Best for investment & Own Stay
* 4+1 Bedroom
* 5 Bathroom
* Penthouse
* 2024 Sqft
* Facing Seaview
* Directions SW
* Higher Floor
* Freehold
* international lot
Please Contact
Yucong
016-789
2024
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 850,000.
Jalan Mahmoodiah, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,024 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.