Sri Kenari Apartment, Johor Bahru
Jalan Titiwangsa Utama, Taman Tampoi Indah, Johor Bahru, Johor
RM 333,000
5
BT
2
BM
904
kps
RM 368
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sri Kenari Apartment
Sri Kenari 5-Bedrooms Unit for Sale
附近多间咖啡店,杂货店,各种商店餐馆
靠近附近地点Taman Perling, Kempas, Larkin, Bukit Mewah, Taman Johor
#srikenari #tampoiindah #tamanperling #kempas #larkin #bukitmewah #tamanjohor #johor
Sri Kenari Apartment @ Tampoi Indah
Built Area : 904 sqft
Bedroom : 5
( Ori 3 Bedroom + add 2 Partition room )
Bathroom : 2
Maintenance fee 248/mth
Fully Furnished
Non bumi lot
Leasehold
2 carpark lot ( 1 carpark with sheltered )
Selling Price RM 333K
__________
TRR TSG
Alan Ler
0*****
TRR TSG – Ayu
Sri Kenari Apartment @ Tampoi Indah
Built Area : 904 sqft
Bedroom : 5
( Ori 3 Bedroom + add 2 Partition room )
Bathroom : 2
Maintenance fee 248/mth
Fully Furnished
Non bumi lot
Leasehold
2 carpark lot ( 1 carpark with sheltered )
Selling Price RM 333K
__________
TRR TSG
Alan Ler
0*****
TRR TSG – Ayu
Kemudahan
Covered car parking
Kemudahan bersama
24-hour security
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 333,000.
Jalan Titiwangsa Utama, Taman Tampoi Indah, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 904 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.