Sri Kenari Apartment, Johor Bahru
Jalan Titiwangsa Utama, Taman Tampoi Indah, Johor Bahru, Johor
RM 288,000
3
BT
2
BM
900
kps
RM 320
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sri Kenari Apartment
Sri Kenari Apartment Market Cheapest Price Full Loan Cash Out
For Sale
Sri Kenari Apartment @ Tampoi Indah
Selling Price : RM288K
Jln Persisiran Titiwangsa Utama
Leasehold 99 Years (Until 2092)
Built up: est 900 sqft
3 Bedrooms 2 Bathrooms
Carpark : 1
Non Bumi Lot
Gated & Guarded
Have Swimming Pool & Lift
Tenanted Condition
Original Condition, but good upkeep
Please Contact
Yucong
016-789
2024
Sri Kenari Apartment @ Tampoi Indah
Selling Price : RM288K
Jln Persisiran Titiwangsa Utama
Leasehold 99 Years (Until 2092)
Built up: est 900 sqft
3 Bedrooms 2 Bathrooms
Carpark : 1
Non Bumi Lot
Gated & Guarded
Have Swimming Pool & Lift
Tenanted Condition
Original Condition, but good upkeep
Please Contact
Yucong
016-789
2024
Kemudahan bersama
24-hour security
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 288,000.
Jalan Titiwangsa Utama, Taman Tampoi Indah, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.