Space Residency, Taman Abad, Johor Bahru
Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor
Negotiable
RM 900,000
3
BT
3
BM
880
kps
RM 1,022.73
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Space Residency
Fully Furnished Dual Key Residence at Space Residency
For Sale
Adjacent to KSL Mall, luxurious apartment Space Residency
Space Residency & Taman Abad
Type C ( Dual Key )
3 Bedroom 3 Bathroom
2 Car Park (Double Decker Parking)
Built-up area 880 sqft
Mid Floor
International Lot
Freehold
Completely Renovated & Furnished
Maintenance Fee RM396
Equipped with Smart Home System
Asking Price 900k
Rental Income 4800
Serene Hong
0*****
Adjacent to KSL Mall, luxurious apartment Space Residency
Space Residency & Taman Abad
Type C ( Dual Key )
3 Bedroom 3 Bathroom
2 Car Park (Double Decker Parking)
Built-up area 880 sqft
Mid Floor
International Lot
Freehold
Completely Renovated & Furnished
Maintenance Fee RM396
Equipped with Smart Home System
Asking Price 900k
Rental Income 4800
Serene Hong
0*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 900,000.
Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 880 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.