SKS Pavillion Residences, Kim Teng Park, Johor Bahru

Jalan Storey Jalan Storey, Kim Teng Park, Johor Bahru, Johor

RM 600,000

1

BT

1

BM

515

kps

RM 1,165.05

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501387460

Tentang SKS Pavillion Residences

Sks Pavillion Residences @ JB Fully Furnished 1 Bedroom Unit

SKS Pavillion Residences @ JB Fully Furnished 1 Bedroom Unit FOR SALE
新山市SKS Pavillion高级公寓一房式(全间家俬)出售
Selling Price : RM 600,000 (Fully Furnished)
Floor Area : 515 sqft
1 Bedroom & 1 Bathroom
With 1 carpark
24 Hours Security Gated & Guarded
2 mins to RTS Station
5 mins to JB Custom
5 mins to City Square JB
5 mins to KSL City Mall
Kindly contact +6***** REN 00425 for viewing arrangement

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/10 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Jalan Storey Jalan Storey, Kim Teng Park, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 515 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/10 ]