SKS Pavillion Residences, Kim Teng Park, Johor Bahru

Jalan Storey Jalan Storey, Kim Teng Park, Johor Bahru, Johor

Boleh dirunding

RM 1,350,000

3

BT

3

BM

1,076

kps

RM 1,254.65

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501155987

Tentang SKS Pavillion Residences

Contemporary Unit Available For Purchase

[ Contemporary Unit ] SKS Pavillion, Condominium, Johor Bahru

Property Detail :

-3 bedroom 3 bathroom
-Built up: 1,076 sq.ft.
-Freehold
-High level
-Malaysian buyer only
-Unit with 1 car park lot
-Maintenance fee RM 400+/- per month
-Facing Astaka (North)
-City View

Asking Price : Rm 1.35 million Nego

xxxxx No Cobroke xxxxx

Please Call Danny Yap 0***** For Viewing

Aczeon Properties
Danny Yap
REN 73999

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,350,000.
Jalan Storey Jalan Storey, Kim Teng Park, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,076 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian