Setia Tropika @ Double Storey Cluster CORNER 4752sqft, Setia Tropika, Johor Bahru
Jalan Setia Tropika 10 @ Taman Setia Tropika, Palmyra Sanctuary, Setia Tropika, Johor Bahru, Johor
RM 1,880,000
5
BT
5
BM
4,572
kps (tanah)
RM 411
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Setia Tropika @ Double Storey Cluster CORNER 4752sqft
Setia Tropika @ Palmyra Sanctuary Double Storey Cluster Corner 65x70
***NO COBROKE***
全新二手,超级无敌大大大空地的Setia Tropika Cluster CORNER来了
Selling Rm1.88M
Setia Tropika 10 @ Palmyra Sanctuary
Double Storey Cluster CORNER House
Type Calliandra
Land Area : 65x70 sqft (4572sqft)
Built Up : 2602 sqft (屋身25x70)
5 Bedrooms
5 Bathrooms
Facing South
International Lot
Freehold
Individual Title
Brand New unit
Free Solar system / Digital lock
24 hours Gated & Guarded : Rm180
Please Contact
Yucong
016-789
2024
全新二手,超级无敌大大大空地的Setia Tropika Cluster CORNER来了
Selling Rm1.88M
Setia Tropika 10 @ Palmyra Sanctuary
Double Storey Cluster CORNER House
Type Calliandra
Land Area : 65x70 sqft (4572sqft)
Built Up : 2602 sqft (屋身25x70)
5 Bedrooms
5 Bathrooms
Facing South
International Lot
Freehold
Individual Title
Brand New unit
Free Solar system / Digital lock
24 hours Gated & Guarded : Rm180
Please Contact
Yucong
016-789
2024
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,880,000.
Jalan Setia Tropika 10 @ Taman Setia Tropika, Palmyra Sanctuary, Setia Tropika, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,602 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.