Seri Molek Perdana, Johor Bahru
Persiaran Saujana, Johor Bahru, Johor
RM 625,000
6
BT
4
BM
2,000
kps
RM 313
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Seri Molek Perdana
Taman Seri Molek Perdana Apartment 6bed Masai Johor
For Sale
Taman Seri Molek Perdana Apartment
6 bedroom 4 bathroom
Build up 2000 sqft
Brand new original unit
2 parking lot
Facilities swimming pool, gym, playground
Maintenance fee RM502 (Include sinking fund)
Selling RM625K
Taman Seri Molek Perdana Apartment
6 bedroom 4 bathroom
Build up 2000 sqft
Brand new original unit
2 parking lot
Facilities swimming pool, gym, playground
Maintenance fee RM502 (Include sinking fund)
Selling RM625K
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 625,000.
Persiaran Saujana, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.